هيئت مؤسس

#

عکس

مشخصات

بیوگرافی

لینک

1

مرحوم آیت الله شیخ محمد فاضل استر آبادی

ايشان در سال 1314 شمسی در خانواده‌اي روحاني در شهر نجف بدنیا آمد .پدرش که از فضلای حوزه علمیه نجف بود به ایران آمد و در شهر بابل اقامت گزید . حاج شیخ محمد دروس مقدماتی علوم اسلامی را در مازندران، نزد پدر و نیز نزد آیت الله حاج شیخ محمد کوهستانی (پدر همسرش) فرا گرفت و در ادامه به حوزه علمیه نجف اشرف عزیمت نمود و درسهای سطوح عالی را نزد اساتید برجسته آن زمان تلمذ نمود.

 

2

دکتر محمد جعفر سلیمانی

ايشان داراي برد تخصصي علوم آزمايشگاهي ازدانشکده علوم پزشكي دانشگاه تهران بوده و از سال 1359 مسئوليت آزمايشگاه بيمارستان يحيي نژاد بابل به عهده دارند. همچنين از سال 1362 آزمايشگاه طبي غير دولتي رازي در بابل را مديريت مي کنند.

 

3

دکتر سید خلاق میرنیا

ایشان متولد 1335 در بابل می باشند.دانشیار پایه 34 دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشند.در پست هایی همچون معاون اداره مالی و معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس مدتی خدمت کرد و همچنین ده سال به عنوان ریس دانشگاه مازندران در دو دوره در سال های 1377-1398 خدمت کردند.

 

4

دکتر عباس سلیمانی

 

ايشان 23 سال سابقه تدريس در دانشگاه علوم پزشكي بابل در دروس علوم پايه پزشكي و چشم پزشكي و نيز تدريس در دانشگاه آزاد بابل در مقطع پرستاري و مامايي را دارند .
سابقه تحصيلي :اخذ مدرك پزشكي عمومي : سال 1354  از دانشگاه تهران-اخذ مدرك تخصص چشم :   سال 1364 از دانشگاه شهيد بهشتي -گذراندن دوره فلوشيب كاربرد ليزر در چشم پزشكي : سال 1381 در دانشگاه USM مالزي    

 

5

دکتر قاسم نجف پور

ايشان در سال 1327 در شهرستان بابل به دنيا آمدند. پس از گذراندن تحصيلات اوليه در اين شهرستان مدرك كارشناسي خود را در رشته علوم آزمايشگاهي در سال 1351، از دانشگاه اصفهان دريافت نمودند. وي پس از اخذ مدرك كارشناسي ارشد در رشته مهندسي شيمي در سال 1977 از دانشگاه اكلاهماي آمريكا، دكتري خود را در همين رشته از دانشگاه آركانزاس آمريكا در سال 1983 دريافت نمود. 

لینک

6

دکتر مفید گرجی

ايشان در سال 1333 در شهرستان قائم‌شهر متولد شدند. پس از گذراندن تحصيلات ابتدائي، راهنمايي در همين شهرستان و اخذ ديپلم رياضي از دبيرستان خوارزمي تهران در سال 1354 مدرك كارشناسي خود را در رشته مهندسي مكانيك از دانشكده فني و مهندسي دانشگاه تهران دريافت كردند. پس از اخذ مدرك كارشناسي ارشد در همين رشته از دانشگاه تهران، از سال 1358 عضو هيئت علمي دانشكده فني و مهندسي دانشگاه مازندران گرديدند. ايشان مدرك دكتري خود را در رشته مهندسي مكانيك سيالات و هيدروليك در سال 1370 از دانشگاه ولز انگلستان دريافت نمودند. 

لینک

7

دکتر رضا صالحی امیری

يشان در سال 1340 در شهرستان بابل به دنيا آمدند. تحصيلات ابتدائي، راهنمائي و متوسطه را در قبل از پيروزي انقلاب در همين شهر گذراندند. پس از پيروزي انقلاب راهي جبهه‌هاي جنگ تحميلي شدند و همزمان تحصيلات عالي را در دانشگاه آغاز كردند. ليسانس و فوق‌ليسانس خود را در رشته علوم سياسي و دكتري را در رشته مديريت به پايان رساندند و همزمان تدريس را در دانشگاه‌هاي مختلف آغاز كردند.

 

 

15:58:30 ب.ظ/ پنجشنبه, 09 خرداد,1398